ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 80-ТИ РІЧЧЯ ДОЦЕНТА НЕДОСТУП АННИ ТЕОДОРІВНИ

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 80-ТИ РІЧЧЯ ДОЦЕНТА НЕДОСТУП АННИ ТЕОДОРІВНИ

  • Тетяна Зіновіївна Костащук ІФНМУ, кафедра ОЕФ і ТЛ
Ключові слова: Пам'ятні дати

Анотація

12 грудня 2022 року святкує свій 80-річний ювілей доцент кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії Недоступ Ганна Теодорівна - талановитий педагог, науковець, чудовий організатор, красива та розумна жінка, яка користується авторитетом серед колег та студентів.

Народилася Ганна Теодорівна в селищі міського типу Єзупіль Тисменецького району Івано-Франківської області. Після закінчення середньої школи в 1959 році, працювала на бурякопункті рахівником. В 1961 році поступила в Чернівецький державний університет на біологічний факультет, який успішно закінчила.

Свій педагогічний шлях Ганна Теодорівна розпочала із посади вчителя біології в селі Давидівка Сторожинецького району Чернівецької області, пізніше інженером-радіологом в лабораторії «Укроптбакалія» в місті Івано-Франківськ, а також вела 11 років погодинно біологію на підготовчих курсах в Івано-Франківській державній медичній академії.

Все більше та глибше  вивчаючи біологію, зоологію, Ганна Теодорівна ретельно досліджує, вивчає та аналізує інформацію серед біологічних наук, проводить різні наукові дослідження, і в січні 1995 року захищає дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему: «Донне тваринне населення річки Дністер і її водойм» (науковий керівник: доктор біологічних наук Поліщук В.В.).

В період з 1996 по 2000 роки Ганна Теодорівна працювала на посаді наукового працівника Українського науково-дослідного інституту лісового господарства імені С. Пастернака. З вересня 2000 року була прийнята на посаду асистента кафедри фармації Івано-Франківської державної медичної академії. У червні 2004 року Ганні Теодорівні Недоступ рішенням Атестаційної комісії було присвоєно вчене звання доцента.

З 2004 року Ганна Теодорівна працювала на посаді доцента кафедри фармації, а з 2021 року і по сьогодні – на  кафедрі фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії.

 

У цей Святковий день, Дорога і Шановна наша, Ганна Теодорівна,

дозвольте привітати Вас із Ювілеєм

 і побажати міцного-міцного здоров’я,

сил духовних і фізичних, добра, тепла і світла.

Нехай життя дарує тільки приємні моменти,

а всі біди, хвороби і нещастя обходять стороною Вас !

Ювілей - чудова вершина, що дозволяє оцінити пройдений шлях.

А шлях цей – яскравий приклад служіння науці,

Україні, вірності і відданості обраним ідеалам.

 Нехай кожен день Вам посилає мир, гармонію, силу, надію і радість,

а Господь Бог благословить

 на многая та щасливії літа !

 

 

 

З повагою, колектив кафедри фармацевтичного управління,

технології ліків та фармакогнозії

Опубліковано
2023-01-14
Як цитувати
1.
Костащук ТЗ. ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 80-ТИ РІЧЧЯ ДОЦЕНТА НЕДОСТУП АННИ ТЕОДОРІВНИ: ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 80-ТИ РІЧЧЯ ДОЦЕНТА НЕДОСТУП АННИ ТЕОДОРІВНИ. Scientific and practical journal [інтернет]. 14, Січень 2023 [цит. за 28, Травень 2023];24(4):191-. доступний у: https://art-of-medicine.ifnmu.edu.ua/index.php/aom/article/view/900
Розділ
Пам'ятні дати