Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Редколегія журналу вимагає, щоб автори дотримувались Рекомендацій ICMJE щодо проведення, звітності, редагування та публікації наукової роботи в Medical Journal.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 14-м розміром кеглю з 1,5 міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  • Передаю права редколегії журналу «Art of Medicine» на публікацію та розповсюдження паперової та електронної версії моєї статті, Угодою про передачу авторських прав, яку надсилаю до редакції журналу на кінцевому етапі редагування статті.
  • Публікація матеріалів платна. Оплата здійснюється після позитивного рецензування статті та схвалення її до друку Редакційною колегією. Вартість публікації залежить від вартості поліграфічних послуг. Частково витрати на публікацію покриває ІФНМУ, частину оплачують автори, а також залучаються спонсорські та благодійні кошти. Орієнтовна вартість сторінки А4 авторського рукопису від 50 грн. Журнал не стягує плату за подання і рецензування статей.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець.