PROBABILITY OF MISDIAGNOSIS IN POLYCYSTIC OVARY SYNDROME

  • Е. А. Kyrylenko fitness expert; KPI
Ключові слова: синдром полікістозних яєчників, комбіновані оральні контрацептиви, прогестерон, фолікули.

Анотація

Резюме. Метою написання статті було донести інформацію про синдром полікістозних яєчників (СПКЯ), діагностику цього синдрому і методи лікування при різних обставинах і репродуктивних планах. СПКЯ в наш час діагностується дуже часто. Однак здебільшого це виконується тільки на підставі ультразвукової діагностики органів малого тазу, що не зовсім правильно. Картина мультифолікулярних яєчників це всього лише один з симптомів цього синдрому, який може свідчити також про наявність інших порушень в організмі.

Це основна причина, через яку призначається неправильне лікування. Адже неправильний діагноз ключ до неправильного лікування. Важливо розуміти, що навіть при щирому СПКЯ найважливіше це репродуктивні плани жінки. Коли у жінки є репродуктивні плани, про терапію КОК не може бути й мови. Реалії сьогодення такі, що кожному потрібно хоч трохи розбиратися в анатомії і фізіології власного тіла. Це дуже допомагає уникнути помилкового діагнозу і, як наслідок, неправильного лікування, а також прискорює пошук справжньої причини проблеми. При неправильному діагнозі ігнорується основна проблема, що може служити спусковим гачком для її посилення і, як наслідок, її симптомів.

Саме тому кожному в наш час необхідно розуміти хоча б базові поняття анатомії та фізіології людини. Дуже часто лікарі старого гарту призначають, наприклад, КОК. Найголовніше, що часто в цьому немає необхідності. Також в нашому суспільстві після проходження курсу КОК сформувалося поняття «ефект відміни», що не відповідає дійсності.

Що таке СПКЯ, і які основні проблеми зі здоров'ям у жінок пов'язані з цим синдромом? Чи можна повністю вилікувати істинний СПКЯ? Пропонується правильне і повне діагностування СПКЯ та описується як можна мінімізувати негативний вплив на організм цього синдрому.

Опубліковано
2021-01-05
Розділ
Оригінальні дослідження